facebook Startup projelerine fixerkit ekibinin desteği tam

Startup projelerine fixerkit ekibinin desteği tam

Fixerkit ekibi olarak yeni umutlarla başlanan startup projelerine desteğimiz tam.  Fixerkit adı

Fixerkit Blog

Samet      AKIN
Samet AKIN
20 February 2018 Teusday Hour : 13:02

Startup projelerine fixerkit ekibinin desteği tam

Startup projelerine fixerkit ekibinin desteği tam
Fixerkit ekibi olarak yeni umutlarla başlanan startup projelerine desteğimiz tam.  Fixerkit adı altında sunulan hizmetlerin hepsini 3-6 ay boyunca ücretsiz olarak veriyoruz. Zorluklarla başlanan ve birçok emeğin bulunduğu startup projelerinde bir destekçinizde fixerkit. 
 
 
Startup, mesainin olmadığı ve her işe birisinin veya birilerinin ekstra zaman harcayarak koşması gerektiği anlamına gelir. Zamanın kısıtlı olduğu bu başlangıç dönemlerinde bir yükünüzü fixerkit'e devredin.  MVP (Minimum Viable Product, Minumum Uygulanabilir Ürün ) aşamasında ilk müşterilerin ne kadar değerli olduğu aşikar ve son kullanıcılar ile sosyal medya hesaplarınız üzerinden aktif olarak iletişimde kalabilmek kısıtlı zaman zarfında oldukça zor ve uğraş gerektiren bir iş.  Sunduğumuz hizmetler sayesinde sosyal medyalarda aktif kalmak ve internet üzerindekini durumunuzu takip etmek kolaylaşacak. 
 
Samet AKIN :  "Her zorlu başlangıçta bir yardım veya dayanışma belirtisi bile büyük değişiklikler yaratabilir. Bizde bu dayanışma belirtisini ilk biz oluşturmak istiyoruz"
 
Fixerkit ekibi olarak amacımız zorluklarla başlanan projelerde yardımlaşma ve dayanışma. Bu kapsamda sadece sitemizde sunduğumuz hizmetlerinde haricinde faydamızın dokunabileceği konularla da yardımcı olmayı planlıyoruz. Niyet ve amacımızı belirterek söz hakkını sizlere bırakıyoruz.
 

Startup projelerine fixerkit ekibinin desteği tam

Fixerkit ekibi olarak yeni umutlarla başlanan startup projelerine desteğimiz tam.  Fixerkit adı...

Fixerkit, Markalaşmada Çığır Açıyor

Fixerkit, Sanal ortamda farklı paltformlar üzerinden yapılan tüm işlemleri tek panelde top...