facebook SEO Uzmanınızı Fixerkit İle Takip Edin

SEO Uzmanınızı Fixerkit İle Takip Edin

Web sitesi olan herkes sıralama takibinde üst sıralarda görünmek için SEO yapt

Fixerkit Blog

Caner   TOPAÇ
Caner TOPAÇ
29 February 2020 Saturday Hour : 10:09

SEO Uzmanınızı Fixerkit İle Takip Edin

SEO Uzmanınızı Fixerkit İle Takip Edin

Web sitesi olan herkes sıralama takibinde üst sıralarda görünmek için SEO yaptırmak ister. Ancak SEO doğru uygulandığında web sitenizi sıralamada yükseltebileceği gibi yanlış uygulamalar da web sitenizi şuan ki sıralamasından daha da geriye götürebilir.

SEO yapan ve yaptırmak isteyen kişiler arasında en fazla geçen diyalog muhtemelen şudur; yaptırmak isteyen kişi “ben A kelimesinde 1. sayfada yayınlanmak istiyorum, yapabilir misin, ne kadar zaman alır?” diye soruyor, yapacak olan kişilerin çoğu da A kelimesinin analizini bile yapmadan “bir iki ay içiresinde yaparız, şu kadar ödeme alırım” gibi bir cevap veriyor.

Bu tarz anlaşmaların büyük çoğunluğu maalesef yalandır. Zaten anlaşılan sürenin sonunda konu yavaş yavaş “şunu da yapmamız lazım, SEO aceleye gelmez” gibi bahaneler ile ilerlemeye başlar.

En çok karşılaşılan durumlardan birisi de kendiniz zaman harcayarak bir site yapıyorsunuz yada ücret ödeyip yaptırıyorsunuz. Her şey hazır olduktan sonra SEO yaptırmak istiyorsunuz ancak SEO yapacak kişi tasarımınız SEO’ya uygun değil diyor. Siz zaman ve para harcıyorsunuz, bu cevaptan sonra ekstradan maddi harcama yapmanız bekleniyor. Masraflarınız artmış oluyor.

SEO sürekli gelişen bir alandır. SEO yapacak kişinin de kendisini sürekli geliştirmesi gerekir. Google sürekli algoritma geliştirirken, yapılan SEO çalışmalarının aynı kalmasını beklemek hayalcilik olurdu.

 

Fixerkit İle Yanlış SEO Çalışmalarından ve Ekstra SEO Maliyetlerinden Kurtulun

Fixerkit Sıralama Takibi ile sitenizin sıralama sonuçlarını takip edebilirsiniz. Böylece siteniz için SEO çalışması yapan kişinin yaptığı çalışmaların sonuçlarını kontrol edebilir, ekstra zaman ve para harcamaktan kurtulabilirsiniz.

Fixerkit Sıralama Takibi ile;

 • Sitenizin mobil sıralamasını günlük öğrenebilir,
 • Sitenizin masaüstü sıralamasını günlük öğrenebilir,
 • Rakip takibi yapabilir,
 • Sitenizin analizini yapabilir,
 • İnternette sizden kaç kişinin bahsettiğini öğrenebilir,
 • Alexa değerlerinizi öğrenebilir,
 • İndeks sayınızı öğrenebilir,
 • DA ve PA değerlerinizi öğrenebilir,
 • Siteniz hakkında detaylı rapor alabilirsiniz.

Fixerkit Sıralama Takibi ile elde ettiğiniz sonuçlara bakarak yapılan SEO çalışmalarının sonucunun yararlı olup olmadığını görebilir, analiz sonuçlarına göre sıralamanızı yükseltmek için yeni stratejiler geliştirebilirsiniz. Böylece hem ekstra SEO maliyetlerinden kurtulur hem de daha az maliyetle yeni SEO yöntemleri öğrenebilirsiniz.

Yeterki kadar teknik bilgiye sahip olmadığınızı düşünüyorsanız fixerkit sıra bulucu aracımızı deneyin ve sıralama sonucunda karşınıza çıkan ekrandaki adımları izleyin. Sistem sizin yerinize kelimelerinizi otomatik olarak takip etmeye başlayacaktır. Sıra bulucuyu kullanmak için tıkayınız.

 

Emojiler İle Hissettiklerinizi Takipçilerinize Yansıtın

Sosyal medyada ve mesajlaşmada emojiler hayatımıza girdiği günden beri kendimizi daha rahat ifa...

Pandemi Sürecinde Sosyal Medya Yönetim Araçlarından Beklentiler Arttı

Korona virüs salgını ile çoğu işletme ve çalışanlar işlerinden oldu. Sürecin ilk zamanlarında kısa zamanlı olacağını düşünerek umudumuzu kaybetmesek de, ilerleyen zamanlarda virüsün mutasyonu, ikinci dalga, üçüncü dalga diyerek iyice işleri azalan insanlar veya işini kaybedenler iyice umutsuzluğa kapıldı. Çoğu insan artık yeni yaşamın ve düzenin oluşma başladığını düşünüyor.İşini kaybedenler içeri...